-
Apples LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $9.99Regular priceUnit price per -
Book Club LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $9.99Regular priceUnit price per -
Music Teacher LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $9.99Regular priceUnit price per -
School is Cool LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $5.49Regular priceUnit price per$9.99Sale price $5.49ON SALE -
School Bus LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $5.49Regular priceUnit price per$9.99Sale price $5.49ON SALE -
Neurodivergent LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $7.99Regular priceUnit price per$9.99Sale price $7.99ON SALE -
Homeschool Mama LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $5.49Regular priceUnit price per$9.99Sale price $5.49ON SALE -
Alphabet LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $7.99Regular priceUnit price per$9.99Sale price $7.99ON SALE -
Teacher's Pet LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $7.99Regular priceUnit price per$9.99Sale price $7.99ON SALE -
Ballerina LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $9.99Regular priceUnit price per -
School Days LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $5.49Regular priceUnit price per$9.99Sale price $5.49ON SALE -
Autism Mama LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $5.49Regular priceUnit price per$9.99Sale price $5.49ON SALE -
Autism Different Not Less LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $5.49Regular priceUnit price per$9.99Sale price $5.49ON SALE -
Music Notes LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $9.99Regular priceUnit price per -
Lacrosse LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $5.49Regular priceUnit price per$9.99Sale price $5.49ON SALE -
SOLD OUT
Softball LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $9.99Regular priceUnit price perSOLD OUT -
Cheerleader LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $9.99Regular priceUnit price per -
Let's Cheer LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $7.99Regular priceUnit price per$9.99Sale price $7.99ON SALE -
Love to Read LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $9.99Regular priceUnit price per -
Football LippyClip® Lip Balm Holder
Regular price $9.99Regular priceUnit price per
-
FREE SHIPPING
on USA orders $49+
-
FREE RETURNS
for 60 days
-
PROUDLY
women-owned small business
-
WELL-LOVED
hundreds of thousands sold